+421 903 777 413

NAŠE SLUŽBY:

Prvou otázkou na rozbehnutie, či audit Vašej spoločnosti má byť: Je Vaša spoločnosť, služby, či produkt správne nastavený a dosahujete v ňom také výsledky, aké ste si naplánovali ? Ak pri odpovedi váhate, tak niečo nie je správne nastavené a môže Vám to skomplikovať ďalší vývoj a ďalší rozvoj Vášho businessu.

Preto sme tu my.

Ponúkame Vám širokú škálu služieb pre Vašu firmu, ktoré Vám pomôžu získať, zanalyzovať a navrhnúť marketingový a obchodný plán pre Vaše produkty, či služby, ktorými chcete uspieť, alebo už ste na našom trhu.

Našimi hlavnými činnosťami sú:

• Controlling

• Reporting

• Marketingová stratégia a presvedčivá kreatíva, ktorá zahŕňa aj nastavenie promo akcií a ich inovatívného výkonu

• Cesta zákazníka

Čo sa stane, keď nám poviete ÁNO, že chcete s nami spolupracovať na profitabilite Vašej spoločnosti.

"Áno" je začiatok akceptuje výzvu a umožňuje ísť ďalej.  Spolupracujeme s našimi klientmi s cieľom porozumieť ich potrebám a cieľom. Dôležitou súčasťou našej práce je vzájomá dôvera.

Aliquam congue ferment

um nislMauris

Praesent accumsan nibh dolor sed pulvinar

Aliquam congue ferment

um nislMauris

Praesent accumsan nibh dolor sed pulvinar

Prečo je pre Vašu firmu/spoločnosť výhodné používať naše marketingové služby a poradenstvo?

Viete, kedy je  správny čas na najatie si agentúry ?

Pre mnoho majiteľov malých firiem začína sólo. Niekedy to nie je nevyhnutné, avšak niekedy je to to, to čo chcú. Postupom času však budete musieť začať hľadať pomoc pre jednu alebo viacero úloh, ktoré treba riešiť, obhospodárovať. Môžete začať s najatím si osoby na marketing, prijať predajcu a najať si človeka na reporting kampaní, či controling financií.

Za pár mesiacov sa začnete pýtať - mohli by som získať lepšie marketingové výsledky, ak by som použil agentúru, ktorá má skúsenosti, prehľad a je odborníkom v daných oblastiach? Ale ako viete, kedy je ten správny čas sa odovzdať do rúk agentúry ?

Napovieme Vám pár bodov, ktoré Vám ozrejmia odpoveď že, či už je ten správny čas.

 

1) Predaj je stagnujúci

Ak viete, že trh má mať záujem o Váš produkt, či službu a ste presvedčený, že Vaša podpora pre zákazníkov, obchodní zástupcovia a ceny sú hviezdne, tak problém je v oneskorene nastavenom marketingu, či v nesprávne nastavenej kompletnej stratégie marketingovej komunikácie s oslovovaním Vašich potencioonálnych zákazníkov.

Vieme sa pozrieť na to, čo a ako komunikujete teraz, zanalyzujeme Vašu situáciu a vieme Vám ponúknuť návrhy na zlepšenie.

 

2) Nie ste pripravený na rozbehnutie businessu, stále Vám niečo chýba

Veľa firiem začína tak, že je tam jeden až traja ľudia a robíte päť pracovných pozícii naraz. Má zmysel uprednostniť tých, ktorí okamžite zaplatia účty alebo vypália požiare. Keďže marketing si vyžaduje čas a stratégiu, rýchlo sa presunie na spodnú časť hromady. Vzhľadom k tomu, marketing je jediná vec, ktorú marketingová agentúra robí, môžu ju súčasne odobrať z vášho plechu a urobiť z neho najvyššiu prioritu.

 

3) Obchodné oddelenie sa sťažuje na "žiadne dobré vedenie"

Za predpokladu, že vaši predajcovia sú kvalifikovaní a tvrdo pracujúci, môže sa stať, že súčasné marketingové snahy skutočne prinášajú niekoľko potenciálnych zákazníkov alebo vedúcich pracovníkov s nízkou kvalitou. Dobrá marketingová agentúra sa dozvie o vašom predajnom procese a integruje svoj marketing s predajným tímom. S podporou a vstupom vášho predajného tímu upravia a upravia váš marketing na základe skutočných výsledkov.

 

4) Vaše marketingové výsledky sú Hit alebo Miss

Ak boli vaše marketingové výsledky zasiahnuté alebo zmeškané, možno ste dospeli k záveru, že prichádzajúci marketing nefunguje pre vaše podnikanie. Mohla by vina namiesto toho ležať v prístupe k výstrele?

Marketingová agentúra sa podrobne zaoberá vašimi výzvami a cieľmi a vytvorí stratégiu na prekonanie týchto výziev a splnenie týchto cieľov. Postupom času bude stratégia vylepšená.

 

5) Zaujímate sa, čo funguje, ale neviete detaily

Ak zistíte nárast návštevnosti webových stránok, telefónnych hovorov alebo nových zákazníkov, viete, odkiaľ prichádzajú? Ak nie, pravdepodobne strácate čas na neefektívne marketingové stratégie a premárňujete potenciálne príležitosti na ešte väčší úspech.

Ako sa vaše marketingové úsilie podieľa na návštevnosti webových stránok, potenciálnych zákazníkov a zákazníkov? Ak nemôžete odpovedať na túto otázku, nechajte ju za vás odpovedať na marketingovú agentúru.

 

6) Radi by si najal kompletný marketingový tím, ale nemáte rozpočet

Prijímanie špecialistov na prichádzajúce marketingy, producenta obsahu, redaktora, manažéra sociálnych médií, špecialistov PPC a grafického dizajnéra sa stáva drahým. Dokonca aj keď to je mimo dosahu pre vaše menšie podnikanie, keď si najať marketingovú agentúru, stále môžete získať výhody všetkých skúseností a všetkých týchto zručností - asi o nákladoch na jedného zamestnanca.

Ak v súčasnosti pracujete s marketingovou agentúrou, čo ste si uvedomili, že je čas? Prajete si, aby ste ich skôr zaradili? Povedzte nám o tom!

 

 

 

VYUŽITE SLUŽBY EXPERTOV

KONTAKTUJTE
NÁS

Tým, že sme odborníkmi v tejto oblasti, tak vieme Vašu firmu posunúť v tejto oblasti ďalej. Objektívne sa pozrieme na Vašu firmu, spýtame sa Vás viacero otázok, ktoré nám pomôžu pochopiť Vašu stratégiu, ciele a najmä aj navnímanie Vašej firmy zvnútra prostredníctvom nastavenia Vašich prípadných zamestnancov, či veria Vašim produktom, značke, službám, ktoré ponúkate.

 

 Neustále sa učíme, zdokonaľujeme v trendoch, ktoré hýbu marketingom a celkovým vnímaním značky, prouktov, či služieb nielen v našom strredoeurópskom regióne, ale v celej Európe a či vo svete.

My sme tu od toho, aby sme Vám nastavili, čo najlepšie  osvedčené postupy a Vašu firmu posunuli ďalej.

 

Dáme život Vašej značke, tým, že vytvoríme dobrý obsah, ktorý osloví ľudí a si ho obľúbia a dokonca ideálne aj zamilujú. Nezabúdajte, čím je Váš priemysel nudnejší a nie príliš sexy, tak tým viac budete potrebovať marketingovú podporu. Tieto firmy sa snažia osloviť zákazníka technickými názvami a odbornými slovami, aby vzbudili v zákazníkovi ich profesionalitu, odbornosť, dôveryhodnosť, avšak toto na zákazníka nezapôsobí. Zákazník potrebuje vyriešiť svoje problémy a preto sme tu my, a Vám radi pomôžeme týchto potencionálnych zákazníkov osloviť.

 

Poskytneme Vám online podporu v podobe blogov, článkov, príspevkov na sociálnych sieťach, keďže Váš zákazník má záujem o pravidelnosť prísunu informácii. Uvedomujeme si túto skutočnosť a väčšina firiem využíva práve pre toto externé agentúry, keďže v dnešnom svete je online svet náročný na udržiavanie pravidelnej komunikácie, keďže väčšina firiem sa venuje priamemu businessu a nemá na online priestor, či, ľudí, či čas.

 

Čo je dôležité, tak Vám dokážeme pri správnom nastavení Vašich systémov najmä Google analytics dokázať návratnosť Vašich investícii do online marketingu. Ak máte záujem o konkrétne meranie, tak Vám pomôžeme nastaviť Google Analytics, Dashboardy, kde si budete môcť samy pozerať návratnosť Vašich investícií do jednotlivých kampaní.

© 2019 Všetky práva vyhradené