+421 903 777 413

 O NÁS

 

Zaoberáme sa tým, čo firmy potrebujú a my im vieme poskytnúť. Sme tím, kde inšpirácia a nápady sa stávajú realitou. Sme hnacím mostíkom do do podnikateľského sveta, tým, že pomáhame spoločnostiam prinášať prelomové myšlienky na trh. Budovanie spokojnosti a prinášanie riešení pre našich klientov je našou prioritou a poslaním.

MÁM ZÁUJEM O

VAŠE SLUŽBY

NAŠE vÝHODY

Znalosť a poznanie zákazníka v dnešnej dobe je veľmi náročné, keďže sme v centre diania neustálej digitalizácie, GDPR, content managementu, či systémov, ktoré Vám pomáhajú zisťovať kto sú Vašimi zákazníkmi a aj ako sa správajú.

Čo je najdôležitejšie v tomto poznávaní a zisťovaní ? Fakty.

Potrebujete fakty, skúsený tím ľudí, ktorý Vám dokáže spojiť jednotlivé informácie a kombinovať stratégie výpadov s operatívnymi pragmatizmom, ktorý vie, že tempo nápadov v dnešnom svete je rýchle, ale skutočné tempo organizácií, ktoré robia hlboko zakorenené zmeny, je relatívne pomalé.

01

MarketingOVÁ STRATÉGIA

Zabezpečenie rastu podnikania nie je vôbec jednoduché. Keď nemáte žiadny plán, tak nečakajte zákazníkov, zisky a rast.  To znamená, že nestačí len nápad v podobe produktu, či služby, ktorý sa na trhu uchytí, ale trbea si dobre nastaviť obchodný plán a marketingovú stratégiu, aby sme videli návratnosť investícii a zisky

02

REPORTING

Doručenie finančnej analýzy a celého technického zabezpečenia Vašej firmy priamo na mieru zabezpečíme. Toto je jadrom nášho podnikania, na základe, ktorého Vám môžeme nastaviť celú marketingovú stratégiu. Sme hrdí na navrhovanie a poskytovanie efektívnych, robustných a škálovateľných aplikácií. Všetko je založené na našich skúsenostiach, ktoré zaručuje bezpečné a spoľahlivé riešenia priamo pre Vás

03

CONTROLLING

Viete odpovede na tieto otázky: Aké máte vysoké marže? Aké velké môžete dat zľavy? Koľko možete preinvestovat na marketingové učely? Aké vysoké fixné náklady sú na výrobu jedného výrobku?Ktoré výrobky treba dodatočne podporovať, a ktoré treba prestať vyrábať?  Na všetky tieto otázky Vám práve odpovie Controlling. Tak ako existuje finančný a nákladový controlling, postupom času sa vyvinul aj controlling v oblasti marketingu. Tým, že zastrešujeme Marketing & Controlling v jednom balíku, vieme Vám ušiť marketingové aktivity presne na mieru tak, aby ste boli aj napriek investíciam stále ziskový.

04

CESTA ZÁKAZNÍKA

Poznanie zákazníka

Náš výskumný a strategický tím spolupracuje na zosúladení vašich obchodných cieľov a potrieb zákazníkov. Prejdú hlboko do pochopenia vášho odvetvia, identifikujú trendy na trhu a odhaľujú príležitosti, ktoré zvyšujú cestu a skúsenosti zákazníka.

PoSKYTNEME VÁM SILNÚ, SPOĽAHLIVÚ A EFEKTÍVNU SPOLUPRÁCU

KONTAKTUJTE NÁS

© 2019 Všetky práva vyhradené